Úspěchy našich kvartánů v soutěži o kyberbezpečnosti

V pátek 14. dubna 2023 proběhlo na Krajském úřadě Kraje Vysočina vyhlášení nejúspěšnějších žáků v soutěžích věnovaných problematice kyberbezpečnosti.

Nejúspěšnějšími žáky v kreativních soutěžích na téma "Digitální stopa, aneb víme, co vše o sobě zanecháváme na internetu?" byli mezi 155 soutěžními pracemii i naši kvartáni. V kategorii "2. stupeň ZŠ - plakát, komiks, prezentace" zvítězila trojice Lenka Čermáková, Hanka Korečková a Elen Havelková. V kategorii "2. stupeň ZŠ - deskové hry" obsadil 1. místo také náš tým z kvarty ve složení Adam Brůna, Vojta Bezstarosta, Bohouš Jonáš a Jáchym Holeček. Blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy. Podrobnosti o soutěži a fotogalerii naleznete ZDE.